Spordiklubi Meie Liigume

Spordiklubi Meie Liigume on Jaanusega teinud koostööd hea mitu aastat erinevate spordisündmuste jäädvustamisel Lõuna-Eestis.
Mis iseloomustab fotograaf Jaanust kõige paremini? Loomulikult ägedate ja kõrge kvaliteediga fotode tegemine, millele lisandub sõbralik ja professionaalne suhtumine hetke jäädvustamisse!

Oleme rahul, et Jaanus ja Meie Liigume on üksteist leidnud!

Siim Ausmees

Esmakordselt on minu spordifotod ajalehes “Postimees” http://www.postimees.ee/4146303/taiskasvanud-naasevad-jooksujalu-lapsepolve

 

Sireti ja Marguse pulmapildid

Läbi õnneliku juhuse saime Jaanuse enda pulma fotograafiks. Oleme abikaasaga mõlemad väga rahul tema tehtud tööga. Igati aktiivne inimene ja näha, et teeb oma asja hingega.

S&M

Esmakordselt on minu spordifotod Saksamaa ajalehes

Võrumaa Arenguagentuuri kodulehe fotod

Koostöö Jaanusega oli üks töökas, aga lõbus protsess. Saime tema professionaalsele silmale toetuda kõiges alates ideede genereerimisest kuni piltidele viimase lihvi andmiseni ja õige koha leidmiseni kodulehel. Pikaajalise koostöö juures ei piisa lihtsalt heast tööst, oluline roll ka isiksustel, kellega koostööd tehakse. Jaanuse sõbralikkus, paindlikkus, kiirus ning ideede genereerimise ja ellu viimise nooruslik julgus olid sellest protsessist kindlasti üks väga oluline osa. Kuna meie asutus kannab väga erinevaid teemasid ettevõtlusest kodanikuühiskonnani, ei olnud ühise terviku tekitamine kindlasti kõige lihtsam ülesanne. Täna meie kodulehte vaadates, oleme aga tulemusega väga rahul.

Evelyn Tõniste Võrumaa Arenguagentuur